Alexor

alexor
Movie Buff - 153 Film Ratings
Member Since: 27 May 2013
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 96% The Man from Earth (2007) - Rated 13 Jun 2013
60 62% Ghost Rider (2007) - Rated 13 Jun 2013
65 75% Next (2007) - Rated 13 Jun 2013
60 62% Scary Movie 4 (2006) - Rated 13 Jun 2013
55 48% Tropic Thunder (2008) - Rated 13 Jun 2013
60 62% Iron Man 2 (2010) - Rated 13 Jun 2013
65 75% Spider-Man 3 (2007) - Rated 13 Jun 2013
25 3% Saw V (2008) - Rated 13 Jun 2013
75 90% Taken (2008) - Rated 13 Jun 2013
65 75% Watchmen (2009) - Rated 13 Jun 2013