![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Alfamg | |
![]() |
Movie Buff - 169 Films Ranked
Member Since: Feb 8, 2012
Location: Santiago, Metropolitana, Chile
|

| 80 | Big Daddy (1999) - Feb 09, 2012 |
| 78 | Vantage Point (2008) - Feb 09, 2012 |
| 70 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Feb 09, 2012 |
| 80 | Pride & Prejudice (2005) - Feb 09, 2012 |
| 78 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Feb 09, 2012 |
| 78 | Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Feb 09, 2012 |
| 78 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Feb 09, 2012 |
| 80 | 10 Things I Hate About You (1999) - Feb 09, 2012 |
| 80 | 8 Mile (2002) - Feb 09, 2012 |
| 75 | Madagascar (2005) - Feb 09, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |