![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Alfonso | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Jul 11, 2006
Location: Belgium
|

| 88 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 13, 2007 |
| 94 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 99 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Hudsucker Proxy (1994) - Aug 13, 2007 |
| 86 | Miller's Crossing (1990) - Aug 13, 2007 |
| 94 | Vanilla Sky (2001) - Aug 13, 2007 |
| 84 | JFK (1991) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Crying Game (1992) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Piano (1993) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Jurassic Park (1993) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |