![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AliB | |
![]() |
Movie Buff - 121 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2011
Location: UK
|

| 80 | 21 Grams (2003) - Jul 10, 2011 |
| 84 | Life Is Beautiful (1997) - Jul 10, 2011 |
| 81 | Good Bye Lenin! (2003) - Jul 10, 2011 |
| 91 | The White Ribbon (2009) - Jul 10, 2011 |
| 24 | The Thomas Crown Affair (1999) - Jan 02, 2011 |
| 78 | Alien (1979) - Jan 02, 2011 |
| 75 | The Shining (1980) - Jan 02, 2011 |
| 72 | Arlington Road (1999) - Jan 02, 2011 |
| 81 | Crash (2005) - Jan 02, 2011 |
| 76 | Lawrence of Arabia (1962) - Jan 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |