![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Aliens | |
![]() |
Movie Buff - 195 Films Ranked
Member Since: Dec 26, 2007
Location: Canada
|

| 90 | Twilight (2008) - Feb 14, 2010 |
| 95 | The Twilight Saga: New Moon (2009) - Feb 14, 2010 |
| 40 | Avatar (2009) - Feb 14, 2010 |
| 45 | Bedtime Stories (2008) - Apr 21, 2009 |
| 80 | I Love You, Man (2009) - Apr 21, 2009 |
| 75 | Adventureland (2009) - Apr 21, 2009 |
| 100 | Stand by Me (1986) - Mar 18, 2009 |
| 60 | The International (2009) - Feb 26, 2009 |
| 85 | Taken (2009) - Feb 26, 2009 |
| 85 | Slumdog Millionaire (2008) - Jan 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |