![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Aliisza | |
![]() |
Movie Buff - 188 Films Ranked
Member Since: May 22, 2010
Location: Poland
|

| 85 | Dead Poets Society (1989) - Nov 22, 2010 |
| 77 | Ali G Indahouse (2002) - Nov 22, 2010 |
| 80 | The Butterfly Effect (2004) - Nov 22, 2010 |
| 76 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Nov 22, 2010 |
| 77 | Cube 2: Hypercube (2002) - Nov 22, 2010 |
| 80 | Wrong Turn (2003) - Nov 22, 2010 |
| 70 | Wiedzmin (2001) - Nov 22, 2010 |
| 80 | Thunder in Paradise 3 (1995) - Nov 22, 2010 |
| 70 | Speed 2: Cruise Control (1997) - Nov 22, 2010 |
| 90 | Requiem for a Dream (2000) - Nov 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |