Allivymar
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out Allivymar's...
45 24% | Mystery Men (1999) - Rated 19 Aug 2007 |
65 56% | Finding Nemo (2003) - Rated 19 Aug 2007 |
90 98% | Bend It Like Beckham (2002) - Rated 19 Aug 2007 |
55 46% | Jurassic Park (1993) - Rated 19 Aug 2007 |
90 98% | Pulp Fiction (1994) - Rated 19 Aug 2007 |
35 15% | The Sixth Sense (1999) - Rated 19 Aug 2007 |
55 46% | X2: X-Men United (2003) - Rated 19 Aug 2007 |
35 15% | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 19 Aug 2007 |
70 67% | Chicago (2002) - Rated 19 Aug 2007 |
85 94% | Alien (1979) - Rated 19 Aug 2007 |