![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AlpayKurbal | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Jun 20, 2010
Location: Hatay, İskenderun, Turkey
|

| 100 | Inception (2010) - Aug 24, 2010 |
| 80 | Jumper (2008) - Jul 05, 2010 |
| 70 | Paranormal Activity (2009) - Jul 05, 2010 |
| 87 | The Pianist (2002) - Jun 26, 2010 |
| 30 | The Twilight Saga: New Moon (2009) - Jun 25, 2010 |
| 30 | P.S. I Love You (2007) - Jun 25, 2010 |
| 30 | Assassin's Creed - Lineage (2009) - Jun 25, 2010 |
| 10 | District 9 (2009) - Jun 25, 2010 |
| 80 | Hellboy II: The Golden Army (2008) - Jun 25, 2010 |
| 80 | Night at the Museum (2006) - Jun 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |