![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Alperf | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Nov 11, 2009
Location: Turkey
|

| 80 | Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Nov 13, 2009 |
| 75 | Planet of the Apes (1968) - Nov 12, 2009 |
| 100 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Nov 11, 2009 |
| 100 | The Shawshank Redemption (1994) - Nov 11, 2009 |
| 80 | Jaws (1975) - Nov 11, 2009 |
| 65 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Nov 11, 2009 |
| 95 | The Godfather: Part II (1974) - Nov 11, 2009 |
| 85 | Psycho (1960) - Nov 11, 2009 |
| 70 | Children of Men (2006) - Nov 11, 2009 |
| 80 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Nov 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |