![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Altan | |
![]() |
Movie Buff - 252 Films Ranked
Member Since: Oct 20, 2008
Location: Nuremberg, Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 72 | The Day the Earth Stood Still (2008) - Dec 21, 2008 |
| 80 | Carlito's Way (1993) - Dec 21, 2008 |
| 81 | Duel (1971) - Dec 21, 2008 |
| 82 | Beowulf (2007) - Nov 07, 2008 |
| 92 | The Shining (1980) - Nov 07, 2008 |
| 76 | Hancock (2008) - Nov 01, 2008 |
| 56 | The Running Man (1987) - Nov 01, 2008 |
| 66 | RoboCop (1987) - Nov 01, 2008 |
| 72 | Flight of the Phoenix (2004) - Nov 01, 2008 |
| 62 | You've Got Mail (1998) - Nov 01, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |