![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Alucard2100 | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2010
Location: Russia
|

| 90 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Oct 15, 2010 |
| 90 | The Matrix (1999) - Oct 15, 2010 |
| 90 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Oct 15, 2010 |
| 85 | The Bourne Identity (2002) - Oct 15, 2010 |
| 60 | Spider-Man 3 (2007) - Oct 15, 2010 |
| 75 | Spider-Man 2 (2004) - Oct 15, 2010 |
| 80 | X2: X-Men United (2003) - Oct 15, 2010 |
| 85 | Avatar (2009) - Oct 15, 2010 |
| 80 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Oct 15, 2010 |
| 95 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Oct 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |