![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Alverik | |
![]() |
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: Oct 1, 2007
Location: Phoenix, Arizona, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Inside Man (2006) - Oct 07, 2007 |
| 76 | Batman (1989) - Oct 07, 2007 |
| 89 | Million Dollar Baby (2004) - Oct 07, 2007 |
| 87 | Good Will Hunting (1997) - Oct 07, 2007 |
| 78 | Ghost (1990) - Oct 07, 2007 |
| 80 | Super Size Me (2004) - Oct 07, 2007 |
| 93 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Oct 07, 2007 |
| 86 | Rocky (1976) - Oct 07, 2007 |
| 92 | The Matrix (1999) - Oct 07, 2007 |
| 90 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Oct 07, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |