![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AlwaysUltra | |
![]() |
Movie Buff - 106 Films Ranked
Member Since: Jul 28, 2007
Location: Belgium
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Before Sunset (2004) - Jul 28, 2007 |
| 100 | Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb (1964) - Jul 28, 2007 |
| 80 | Pride & Prejudice (2005) - Jul 28, 2007 |
| 90 | Punch-Drunk Love (2002) - Jul 28, 2007 |
| 100 | Seven (1995) - Jul 28, 2007 |
| 90 | Walk the Line (2005) - Jul 28, 2007 |
| 75 | Blow (2001) - Jul 28, 2007 |
| 100 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Jul 28, 2007 |
| 90 | American History X (1998) - Jul 28, 2007 |
| 97 | Finding Neverland (2004) - Jul 28, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |