![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Amauet | |
![]() |
Movie Buff - 276 Films Ranked
Member Since: Oct 20, 2010
Location: Canada
|

| 75 | Three Men and a Baby (1987) - Oct 20, 2010 |
| 85 | The African Queen (1951) - Oct 20, 2010 |
| 65 | The Color Purple (1985) - Oct 20, 2010 |
| 75 | Enemy Mine (1985) - Oct 20, 2010 |
| 75 | The Magnificent Seven (1960) - Oct 20, 2010 |
| 20 | The Egyptian (1954) - Oct 20, 2010 |
| 25 | Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Oct 20, 2010 |
| 80 | Jason and the Argonauts (1963) - Oct 20, 2010 |
| 80 | What Ever Happened to Baby Jane? (1962) - Oct 20, 2010 |
| 75 | The Tuskegee Airmen (1995) - Oct 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |