![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ambassadeur | |
![]() |
Movie Buff - 148 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Sweden
|
|
Message Sent!
| |

| 45 | Smiley Face (2007) - Jan 08, 2012 |
| 80 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 08, 2012 |
| 80 | What's Your Number? (2011) - Oct 01, 2011 |
| 90 | Crazy, Stupid, Love (2011) - Oct 01, 2011 |
| 70 | Captain America: The First Avenger (2011) - Sep 17, 2011 |
| 85 | The Help (2011) - Sep 17, 2011 |
| 70 | From Dusk Till Dawn (1996) - Aug 26, 2011 |
| 75 | Hall Pass (2011) - Jul 23, 2011 |
| 75 | The Hangover Part II (2011) - Jun 24, 2011 |
| 80 | Super 8 (2011) - Jun 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |