![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Amit Chourey | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Nov 28, 2009
Location: New Delhi, India, India
|
|
Bio: Action, Adventure, Romantic Comedies
| |

| 70 | Desperado (1995) - Nov 28, 2009 |
| 75 | Sleepless in Seattle (1993) - Nov 28, 2009 |
| 75 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Nov 28, 2009 |
| 90 | Titanic (1997) - Nov 28, 2009 |
| 70 | Pretty Woman (1990) - Nov 28, 2009 |
| 70 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Nov 28, 2009 |
| 60 | The Girl Next Door (2004) - Nov 28, 2009 |
| 74 | 50 First Dates (2004) - Nov 28, 2009 |
| 70 | Ghost (1990) - Nov 28, 2009 |
| 20 | 10,000 B.C. (2008) - Nov 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |