![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Amyracinrose | |
![]() |
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: May 20, 2006
Location: USA
|

| 95 | American Graffiti (1973) - Aug 13, 2007 |
| 97 | Erin Brockovich (2000) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Friday Night Lights (2004) - Aug 13, 2007 |
| 91 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 91 | The Prince and Me (2004) - Aug 13, 2007 |
| 97 | Elizabethtown (2005) - Aug 13, 2007 |
| 99 | The Passion of the Christ (2004) - Aug 13, 2007 |
| 91 | Happy Gilmore (1996) - Aug 13, 2007 |
| 97 | Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Head Over Heels (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |