![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AnSo | |
![]() |
Movie Buff - 106 Films Ranked
Member Since: Aug 4, 2011
Location: Canada
|

| 80 | 127 Hours (2010) - Aug 05, 2011 |
| 90 | Inception (2010) - Aug 05, 2011 |
| 85 | Lost and Delirious (2001) - Aug 04, 2011 |
| 80 | Puccini for Beginners (2006) - Aug 04, 2011 |
| 80 | But I'm A Cheerleader (1999) - Aug 04, 2011 |
| 72 | Leaving Las Vegas (1995) - Aug 04, 2011 |
| 70 | Before the Devil Knows You're Dead (2007) - Aug 04, 2011 |
| 15 | Lethal Weapon (1987) - Aug 04, 2011 |
| 75 | From Hell (2001) - Aug 04, 2011 |
| 80 | When Harry Met Sally... (1989) - Aug 04, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |