![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Analog_Kid | |
![]() |
Movie Buff - 177 Films Ranked
Member Since: Jun 23, 2007
Location: USA
|

| 83 | Kelly's Heroes (1970) - Jun 23, 2007 |
| 92 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Jun 23, 2007 |
| 88 | Unforgiven (1992) - Jun 23, 2007 |
| 82 | Pale Rider (1985) - Jun 23, 2007 |
| 88 | High Plains Drifter (1973) - Jun 23, 2007 |
| 85 | Million Dollar Baby (2004) - Jun 23, 2007 |
| 90 | The Outlaw Josey Wales (1976) - Jun 23, 2007 |
| 76 | Heartbreak Ridge (1986) - Jun 23, 2007 |
| 90 | Say Anything... (1989) - Jun 23, 2007 |
| 85 | Midnight in the Garden of Good and Evil (1997) - Jun 23, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |