![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Anamelie | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Aug 6, 2008
Location: Brazil
|

| 80 | Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Oct 07, 2008 |
| 85 | Little Miss Sunshine (2006) - Aug 06, 2008 |
| 60 | Dogma (1999) - Aug 06, 2008 |
| 80 | Ghostbusters II (1989) - Aug 06, 2008 |
| 90 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Aug 06, 2008 |
| 30 | Under the Tuscan Sun (2003) - Aug 06, 2008 |
| 75 | Dawn of the Dead (1978) - Aug 06, 2008 |
| 80 | Splash (1984) - Aug 06, 2008 |
| 25 | The Golden Compass (2007) - Aug 06, 2008 |
| 85 | Dune (1984) - Aug 06, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |