Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Anarchoprim
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Mar 1, 2010
Location: USA
Recent Rankings
95 Equilibrium (2002) - Mar 01, 2010
95 The Big Lebowski (1998) - Mar 01, 2010
95 The Fugitive (1993) - Mar 01, 2010
85 Total Recall (1990) - Mar 01, 2010
90 Pan's Labyrinth (2006) - Mar 01, 2010
97 The Dark Knight (2008) - Mar 01, 2010
98 Army of Darkness (1993) - Mar 01, 2010
94 Donnie Darko (2001) - Mar 01, 2010
85 Grumpy Old Men (1993) - Mar 01, 2010
90 Braveheart (1995) - Mar 01, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Anarchoprim. Why not go rank more films, then come back and check it out again?