Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The state of sci-fi
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Andaar
Movie Buff - 268 Films Ranked
Member Since: Feb 24, 2008
Location: Czech Republic
Recent Rankings
90 T9 Seven (1995) - Nov 19, 2010
96 T10 Inception (2010) - Aug 02, 2010
87 T8 The Da Vinci Code (2006) - Jul 08, 2010
88 T9 Saving Private Ryan (1998) - Jul 08, 2010
78 T4 Phone Booth (2003) - Jul 08, 2010
75 T4 Heist (2001) - Jul 08, 2010
84 T7 Bonnie and Clyde (1967) - Jul 08, 2010
87 T8 A Bridge Too Far (1977) - Jul 08, 2010
81 T5 Crimson Tide (1995) - Jul 08, 2010
83 T6 The Brothers Bloom (2009) - Jul 08, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Andaar. Why not go rank more films, then come back and check it out again?