![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Andre5673 | |
![]() |
Movie Buff - 341 Films Ranked
Member Since: Jan 23, 2009
Location: Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Nine Queens (2000) - Jan 23, 2009 |
| 55 | Land of the Dead (2005) - Jan 23, 2009 |
| 60 | Dawn of the Dead (2004) - Jan 23, 2009 |
| 70 | X-Men (2000) - Jan 23, 2009 |
| 50 | Swordfish (2001) - Jan 23, 2009 |
| 70 | X2: X-Men United (2003) - Jan 23, 2009 |
| 70 | X-Men: The Last Stand (2006) - Jan 23, 2009 |
| 30 | Blade: Trinity (2004) - Jan 23, 2009 |
| 75 | Underworld: Evolution (2006) - Jan 23, 2009 |
| 75 | Underworld (2003) - Jan 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |