![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Andre Lucca | |
![]() |
Movie Buff - 254 Films Ranked
Member Since: Jul 29, 2011
Location: Sao Paulo, Brazil
|

| 88 | Little Miss Sunshine (2006) - Aug 05, 2011 |
| 92 | City of Angels (1998) - Aug 05, 2011 |
| 80 | I, Robot (2004) - Aug 05, 2011 |
| 92 | Fearless (2006) - Aug 05, 2011 |
| 80 | Miami Vice (2006) - Aug 05, 2011 |
| 80 | 21 (2008) - Aug 05, 2011 |
| 83 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Aug 05, 2011 |
| 70 | 2 Fast 2 Furious (2003) - Aug 05, 2011 |
| 86 | Mad Max (1979) - Aug 05, 2011 |
| 60 | Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) - Aug 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |