![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Andres | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2009
Location: Spain
|

| 90 | Crash (2005) - Mar 29, 2010 |
| 75 | You've Got Mail (1998) - Mar 29, 2010 |
| 70 | The Big Lebowski (1998) - Mar 29, 2010 |
| 10 | Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) - Mar 29, 2010 |
| 30 | Saving Private Ryan (1998) - Mar 29, 2010 |
| 10 | Back to the Future Part II (1989) - Mar 29, 2010 |
| 60 | The Man in the Iron Mask (1998) - Mar 29, 2010 |
| 70 | Heat (1995) - Mar 29, 2010 |
| 60 | Young Guns (1988) - Mar 29, 2010 |
| 20 | Shrek (2001) - Mar 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |