![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Andrius | |
![]() |
Movie Buff - 362 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2012
Location: Vilnius, Lithuania
|

| 92 | Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans (2009) - May 12, 2012 |
| 90 | Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Apr 29, 2012 |
| 75 | Cars (2006) - Apr 29, 2012 |
| 85 | Total Recall (1990) - Apr 29, 2012 |
| 92 | Schindler's List (1993) - Apr 29, 2012 |
| 68 | Juno (2007) - Apr 29, 2012 |
| 80 | Charlie's Angels (2000) - Apr 29, 2012 |
| 25 | The Mummy Returns (2001) - Apr 29, 2012 |
| 94 | There Will Be Blood (2007) - Apr 29, 2012 |
| 80 | Black Swan (2010) - Apr 29, 2012 |
| Directors | Quentin Tarantino Stanley Kubrick |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |