![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AndyHall | |
![]() |
Movie Buff - 222 Films Ranked
Member Since: Apr 10, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Sleepless in Seattle (1993) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Annie Hall (1977) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Showgirls (1995) - Aug 13, 2007 |
| 100 | All About Eve (1950) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Hannah and Her Sisters (1986) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Fanny and Alexander (1982) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Raging Bull (1980) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Citizen Kane (1941) - Aug 13, 2007 |
| 2 | Twisted (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Singin' in the Rain (1952) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |