Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
AndyL
Flick Fan - 84 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2010
Location: UK
Recent Rankings
77 Rounders (1998) - Jun 02, 2010
89 There Will Be Blood (2007) - Jun 02, 2010
80 Up in the Air (2009) - Jun 02, 2010
87 Alien (1979) - Jun 02, 2010
88 Heat (1995) - Jun 02, 2010
89 City of God (2003) - Jun 02, 2010
82 Die Hard (1988) - Jun 02, 2010
73 Live Free or Die Hard (2007) - Jun 02, 2010
67 Scream (1996) - Jun 02, 2010
83 Mystic River (2003) - Jun 02, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with AndyL. Why not go rank more films, then come back and check it out again?