![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Aneley | |
![]() |
Movie Buff - 286 Films Ranked
Member Since: Oct 13, 2006
Location: Serbia
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Strange Days (1995) - Aug 13, 2007 |
| 97 | Batman Returns (1992) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Baraka (1992) - Aug 13, 2007 |
| 96 | Night on Earth (1991) - Aug 13, 2007 |
| 94 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 99 | Rashomon (1950) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Stigmata (1999) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Garden State (2004) - Aug 13, 2007 |
| 97 | As Good As It Gets (1997) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |