![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ani | |
![]() |
Film Freak - 837 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2008
Location: Curitiba, Paraná, Brazil
Age: 26
Gender: Female
Status: Single
|
|
Message Sent!
Bio: Se a natureza nos não houvesse feito um pouco frívolos, seríamos muito infelizes; é por ser frívola que a maior parte das pessoas não se enforca. [Voltaire]
| |

| 70 | Moneyball (2011) - Feb 04, 2012 |
| 70 | Brothers (2009) - Jan 29, 2012 |
| 80 | We Need to Talk About Kevin (2011) - Jan 29, 2012 |
| 75 | Carnage (2011) - Jan 28, 2012 |
| 40 | Yes Man (2008) - Jan 28, 2012 |
| 40 | Bruce Almighty (2003) - Jan 28, 2012 |
| 40 | Mr. Popper's Penguins (2011) - Jan 28, 2012 |
| 40 | Sympathy for Delicious (2010) - Jan 28, 2012 |
| 70 | Kung Fu Panda 2 (2011) - Jan 28, 2012 |
| 60 | The Notebook (2004) - Jan 28, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |