![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AnneM | |
![]() |
Movie Buff - 212 Films Ranked
Member Since: Jun 11, 2006
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | Gentlemen Prefer Blondes (1953) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Fools Rush In (1997) - Aug 13, 2007 |
| 50 | The Battle of Shaker Heights (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Sting (1973) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Cocoon (1985) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Dead Man Walking (1995) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Frida (2002) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The Notebook (2004) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Desperately Seeking Susan (1985) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Rear Window (1954) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |