![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AnneW | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Aug 5, 2009
Location: Broken Arrow, OK, USA
|

| 66 | Alien (1979) - Aug 05, 2009 |
| 55 | Big Momma's House (2000) - Aug 05, 2009 |
| 20 | Jawbreaker (1999) - Aug 05, 2009 |
| 87 | Total Recall (1990) - Aug 05, 2009 |
| 96 | Lady and the Tramp (1955) - Aug 05, 2009 |
| 80 | Sister Act (1992) - Aug 05, 2009 |
| 90 | The Godfather (1972) - Aug 05, 2009 |
| 85 | United 93 (2006) - Aug 05, 2009 |
| 75 | Batman (1989) - Aug 05, 2009 |
| 32 | Without a Paddle (2004) - Aug 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |