![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Annecam22 | |
![]() |
Movie Buff - 180 Films Ranked
Member Since: Mar 27, 2008
Location: Los Angeles, California, USA
|

| 97 | Pan's Labyrinth (2006) - Mar 27, 2008 |
| 97 | The Royal Tenenbaums (2001) - Mar 27, 2008 |
| 80 | Boyz N the Hood (1991) - Mar 27, 2008 |
| 96 | Jean de Florette (1986) - Mar 27, 2008 |
| 88 | The Umbrellas of Cherbourg (1964) - Mar 27, 2008 |
| 80 | The Leopard (1963) - Mar 27, 2008 |
| 100 | Pride and Prejudice (1995) - Mar 27, 2008 |
| 20 | Red Dragon (2002) - Mar 27, 2008 |
| 100 | Fanny and Alexander (1982) - Mar 27, 2008 |
| 58 | 8 Mile (2002) - Mar 27, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |