Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Antdog246
Movie Buff - 126 Films Ranked
Member Since: Apr 20, 2006
Location: USA
Recent Rankings
85 50 First Dates (2004) - Aug 13, 2007
80 Meet the Fockers (2004) - Aug 13, 2007
75 Wild Wild West (1999) - Aug 13, 2007
92 The Sixth Sense (1999) - Aug 13, 2007
80 Batman (1989) - Aug 13, 2007
94 Rounders (1998) - Aug 13, 2007
88 Grease (1978) - Aug 13, 2007
92 Contact (1997) - Aug 13, 2007
98 V for Vendetta (2006) - Aug 13, 2007
95 Armageddon (1998) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Antdog246. Why not go rank more films, then come back and check it out again?