![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Anthony Kent | |
![]() |
Movie Buff - 300 Films Ranked
Member Since: Apr 14, 2011
Location: USA
|

| 80 | Finding Nemo (2003) - Sep 01, 2011 |
| 84 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Sep 01, 2011 |
| 90 | Apocalypse Now (1979) - Sep 01, 2011 |
| 80 | Clue (1985) - Sep 01, 2011 |
| 83 | Office Space (1999) - Sep 01, 2011 |
| 86 | Meet the Fockers (2004) - Sep 01, 2011 |
| 84 | Liar Liar (1997) - Sep 01, 2011 |
| 81 | The Da Vinci Code (2006) - Sep 01, 2011 |
| 85 | Angels & Demons (2009) - Sep 01, 2011 |
| 80 | Analyze This (1999) - Sep 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |