Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Antikroppar
Movie Buff - 453 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2008
Location: Stockholm, Sweden
Recent Rankings
60 (500) Days of Summer (2009) - Jan 23, 2010
60 Girl, Interrupted (1999) - Nov 28, 2009
74 JCVD (2008) - Nov 28, 2009
50 Drag Me to Hell (2009) - Nov 07, 2009
93 A Clockwork Orange (1971) - Nov 06, 2009
82 East of Eden (1955) - Nov 06, 2009
79 Rebel Without a Cause (1955) - Nov 06, 2009
Mini-Review: It's all 'bout Jamie!
56 The Spy Who Loved Me (1977) - Oct 17, 2009
97 Farväl Falkenberg (2006) - Oct 10, 2009
69 Coco avant Chanel (2009) - Oct 09, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Antikroppar. Why not go rank more films, then come back and check it out again?