![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AntonVanL | |
![]() |
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: May 29, 2008
Location: Antwerpen, Belgium
|
|
Message Sent!
| |

| 83 | Tigerland (2000) - May 30, 2008 |
| 88 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - May 29, 2008 |
| 95 | Happiness (1998) - May 29, 2008 |
| 90 | Manhattan (1979) - May 29, 2008 |
| 88 | Zelig (1983) - May 29, 2008 |
| 95 | Crimes and Misdemeanors (1989) - May 29, 2008 |
| 88 | Match Point (2005) - May 29, 2008 |
| 83 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - May 29, 2008 |
| 68 | Bicentennial Man (1999) - May 29, 2008 |
| 73 | Troy (2004) - May 29, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |