![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AntonioB | |
![]() |
Movie Buff - 264 Films Ranked
Member Since: Jun 1, 2008
Location: Palermo, Palermo, Italy
|
|
Message Sent!
| |

| 55 | The General's Daughter (1999) - Jun 13, 2008 |
| 70 | Stand by Me (1986) - Jun 13, 2008 |
| 60 | Little Nicky (2000) - Jun 13, 2008 |
| 65 | Scary Movie (2000) - Jun 13, 2008 |
| 58 | Big Daddy (1999) - Jun 13, 2008 |
| 70 | About a Boy (2002) - Jun 13, 2008 |
| 65 | Lethal Weapon 3 (1992) - Jun 10, 2008 |
| 55 | Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd (2003) - Jun 10, 2008 |
| 70 | A Trip to the Moon (1902) - Jun 10, 2008 |
| 65 | Conspiracy Theory (1997) - Jun 10, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |