![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AntoniusB | |
![]() |
Cinema Addict - 1157 Films Ranked
Member Since: Apr 7, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Serenity (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | North by Northwest (1959) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Ocean's Eleven (2001) - Aug 13, 2007 |
| 15 | 3 Extremes (2004) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Fantastic Four (2005) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Chasing Amy (1997) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Matrix Reloaded (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Phantom of the Opera (1925) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Analyze This (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |