![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AntonusBlock | |
![]() |
Movie Buff - 115 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2008
Location: Norway
|

| 70 | Lonesome Jim (2005) - Jan 08, 2008 |
| 60 | Help! (1965) - Jan 08, 2008 |
| 70 | Corpse Bride (2005) - Jan 08, 2008 |
| 50 | Apollo 13 (1995) - Jan 08, 2008 |
| 70 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Jan 08, 2008 |
| 80 | Breaking the Waves (1996) - Jan 08, 2008 |
| 75 | Eyes Wide Shut (1999) - Jan 08, 2008 |
| 50 | Titanic (1997) - Jan 08, 2008 |
| 70 | Forrest Gump (1994) - Jan 08, 2008 |
| 50 | Super Size Me (2004) - Jan 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |