Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Anvol
Flick Fan - 92 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Ukraine
Recent Rankings
99 Inception (2010) - Sep 19, 2010
99 Million Dollar Baby (2004) - Sep 19, 2010
90 Titanic (1997) - Sep 19, 2010
99 Schindler's List (1993) - Sep 19, 2010
89 Saw (2004) - Sep 19, 2010
100 The Matrix (1999) - Sep 19, 2010
80 Bruce Almighty (2003) - Sep 19, 2010
90 The Matrix Revolutions (2003) - Sep 19, 2010
70 War of the Worlds (2005) - Sep 19, 2010
77 Ghost Rider (2007) - Sep 19, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Anvol. Why not go rank more films, then come back and check it out again?