Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
AnyPassinFad
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: Sep 6, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
99 Wet Hot American Summer (2001) - Nov 14, 2009
96 Zoolander (2001) - Nov 08, 2009
99 The Princess Bride (1987) - Nov 08, 2009
95 World's Greatest Dad (2009) - Nov 08, 2009
95 Dead Silence (2007) - Nov 08, 2009
96 Juno (2007) - Nov 01, 2009
97 Role Models (2008) - Oct 17, 2009
97 I Love You, Man (2009) - Oct 16, 2009
97 The Breakfast Club (1985) - Oct 13, 2009
95 Ella Enchanted (2004) - Oct 13, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with AnyPassinFad. Why not go rank more films, then come back and check it out again?