![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Aprillo | |
![]() |
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 83 | Aguirre: The Wrath of God (1972) - Aug 19, 2009 |
| 80 | The Princess Bride (1987) - Aug 19, 2009 |
| 85 | X-Men (2000) - Aug 18, 2009 |
| 82 | Magnolia (1999) - Aug 18, 2009 |
| 76 | True Lies (1994) - Aug 18, 2009 |
| 74 | Notting Hill (1999) - Aug 18, 2009 |
| 76 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 18, 2009 |
| 69 | Bridget Jones's Diary (2001) - Aug 18, 2009 |
| 65 | What Women Want (2000) - Aug 18, 2009 |
| 78 | Spider-Man (2002) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |