![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Aquaman84 | |
![]() |
Movie Buff - 123 Films Ranked
Member Since: Nov 3, 2009
Location: UK
|
|
Bio: I\'m a boy, Roy
| |

| 89 | The Man Who Wasn't There (2001) - Nov 03, 2009 |
| 91 | Waltz with Bashir (2008) - Nov 03, 2009 |
| 98 | Solaris (1972) - Nov 03, 2009 |
| 93 | Halloween (1978) - Nov 03, 2009 |
| 79 | Blood Diamond (2006) - Nov 03, 2009 |
| 75 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Nov 03, 2009 |
| 62 | Chocolat (2000) - Nov 03, 2009 |
| 80 | The Omen (1976) - Nov 03, 2009 |
| 72 | Hercules (1997) - Nov 03, 2009 |
| 79 | Snatch (2000) - Nov 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |