![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Aquilla | |
![]() |
Movie Buff - 486 Films Ranked
Member Since: Jan 16, 2007
Location: Istanbul, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | 50/50 (2011) - Feb 09, 2012 |
| 85 | Shame (2011) - Feb 06, 2012 |
| 5 | Don't Be Afraid of the Dark (2011) - Feb 06, 2012 |
| 95 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 21, 2012 |
| 75 | Fright Night (2011) - Dec 24, 2011 |
| 75 | Rio (2011) - Dec 03, 2011 |
| 85 | The Art of Getting By (2011) - Nov 27, 2011 |
| 70 | Horrible Bosses (2011) - Oct 30, 2011 |
| 55 | Captain America: The First Avenger (2011) - Oct 29, 2011 |
| 80 | Crazy, Stupid, Love (2011) - Oct 28, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |