Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Aquinof
Movie Buff - 375 Films Ranked
Member Since: May 23, 2009
Location: Fortaleza, CE, Brazil
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
0 Catwoman (2004) - May 31, 2010
0 Son of the Mask (2005) - May 31, 2010
0 When a Stranger Calls (2006) - May 31, 2010
0 A Walk to Remember (2002) - May 31, 2010
100 Rocco and His Brothers (1960) - May 31, 2010
100 The Searchers (1956) - May 31, 2010
100 Rio Bravo (1959) - May 31, 2010
94 It's a Wonderful Life (1946) - May 31, 2010
76 Chasing Amy (1997) - Jan 21, 2010
77 Good Will Hunting (1997) - Jan 21, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Aquinof. Why not go rank more films, then come back and check it out again?