Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Aran
Flick Fan - 85 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2011
Location: Pittsburgh, Pennsylvania, USA
Recent Rankings
2 Shrek 2 (2004) - Jan 06, 2011
75 Jingle All the Way (1996) - Jan 06, 2011
80 Dumb and Dumber (1994) - Jan 06, 2011
80 The Evil Dead (1981) - Jan 06, 2011
80 Blade (1998) - Jan 06, 2011
80 Men in Black II (2002) - Jan 06, 2011
100 The Producers (1968) - Jan 06, 2011
85 Princess Mononoke (1997) - Jan 06, 2011
99 The Fugitive (1993) - Jan 06, 2011
75 Cars (2006) - Jan 06, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Aran. Why not go rank more films, then come back and check it out again?