Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Arashb
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2010
Recent Rankings
94 The Game (1997) - Oct 03, 2010
92 The Lake House (2006) - Oct 03, 2010
95 Mystic River (2003) - Oct 03, 2010
80 Hide and Seek (2005) - Oct 03, 2010
92 Seven (1995) - Oct 03, 2010
90 The Mask (1994) - Oct 03, 2010
88 Catwoman (2004) - Oct 03, 2010
86 Home Alone (1990) - Oct 03, 2010
85 Man on Fire (2004) - Oct 03, 2010
86 Gangs of New York (2002) - Oct 03, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Arashb. Why not go rank more films, then come back and check it out again?