![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Aravis72 | |
![]() |
Film Freak - 796 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2008
Location: Springfield, Illinois, USA
|
|
Message Sent!
500 characters left
| |

| 80 | To Catch a Thief - Mar 27, 2008 |
| 95 | Field of Dreams - Mar 27, 2008 |
| 87 | The Cooler - Mar 27, 2008 |
| 95 | On the Waterfront - Mar 27, 2008 |
| 90 | Personal Velocity - Mar 27, 2008 |
| 87 | Barbershop - Mar 27, 2008 |
| 87 | In & Out - Mar 27, 2008 |
| 80 | Apocalypse Now Redux - Mar 27, 2008 |
| 90 | Pleasantville - Mar 27, 2008 |
| 80 | Star Trek III: The Search for Spock - Mar 27, 2008 |
Criticker.com © 2004-2010 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS5,527,000 Movie Rankings and Counting... |