![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ardail Smith | |
![]() |
Film Freak - 682 Films Ranked
Member Since: Jul 27, 2008
Location: Hayward, CA, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 88 | Evolution (2001) - Dec 18, 2008 |
| 89 | Sister Act (1992) - Dec 18, 2008 |
| 88 | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Dec 18, 2008 |
| 82 | The Wild Bunch (1969) - Dec 18, 2008 |
| 90 | The Deer Hunter (1978) - Dec 18, 2008 |
| 78 | Predator 2 (1990) - Dec 18, 2008 |
| 87 | Star Trek V: The Final Frontier (1989) - Dec 18, 2008 |
| 88 | The Flintstones (1994) - Dec 18, 2008 |
| 86 | Dick Tracy (1990) - Dec 18, 2008 |
| 78 | Flight of the Navigator (1986) - Dec 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |